TÁJÉKOZTATÁS

A 2022/2023. tanévre történő általános iskolai beiratkozás időpontja: 2022. április 21-22. (csütörtök-péntek).

A szülőnek a beiratkozás napján személyesen meg kell jelennie az intézményben és a beiratkozáshoz szükséges dokumentumok, nyilatkozatok eredeti példányát be kell mutatni.

A beiratkozáshoz szükséges adatok azonban előzetesen, a KRÉTA rendszeren keresztül is megküldhetők az intézmény számára, gyorsítva ezzel az általános iskolai beiratkozás folyamatát.

A szülőknek az előzetes elektronikus jelentkezés beküldésére 2023. április 6. és 2023. április 22. 12:00 között van lehetősége.

KRÉTA e-Ügyintézés modulba való belépés

üÉrvényes KRÉTA belépéssel (idősebb gyermek esetén kapott KRÉTA gondviselői jogosultsággal)

üIdeiglenes regisztrációval

Oldal: Beiratkozás az általános iskolába